Cantorial Charme

  • The lagest option:
  • 4 hosté
  • 2 postele
  • 2 ložnice

Apartmán Cantorial Charme, umístěný 15 minut chůze od centra města Florencie, nabízí veřejné parkoviště poblíž.

Apartmán se nachází 1 km od Palác degli Uffizi, 1,1 km od Bargello, a také poblíž Anglický hřbitov. Apartmán leží ve čtvrti Campo Di Marte. Hosté si mohou užít japonskou kuchyni v Hibiki-an nacházející se 100 metrů daleko. Vlakové nádraží Florence Santa Maria Novella a autobusová zastávka Segni jsou vzdáleny 20 minut a 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Cantorial Charme Florencie
Innovation And Luxury Borgo Pinti
Cena pouze pro mobilní zařízení

Innovation And Luxury Borgo Pinti

8.7
Vynikající 221 recenzí
268 m od ubytování
USD 113 USD 102
za noc
Apartments Florence- Alfieri Prestige With Terrace
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartments Florence- Alfieri Prestige With Terrace

10
Skvělý 1 recenzi
529 m od ubytování
USD 1028 USD 925
za noc
Unyca - Spacious 2 Bedroom Apartment In Florence
Cena pouze pro mobilní zařízení

Unyca - Spacious 2 Bedroom Apartment In Florence

8.9
Vynikající 21 recenzí
540 m od ubytování
USD 212 USD 191
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    9 km

    Vlaková nádraží

    Campo di Marte Station
    600 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence048017CAV0465,IT048017B4SWN8GDKU
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Cantorial Charme?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Cantorial Charme patří mimo jiné Danteho dům, Palác degli Uffizi, Bargello.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Cantorial Charme apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Cantorial Charme apartmán bude stát 388 €.
    • Nabízí apartmán Cantorial Charme parkování?
      K apartmán Cantorial Charme patří veřejné parkoviště pro hosty.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Hibiki-an a Bar Donatello, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    9 km

    Vlaková nádraží

    Campo di Marte Station
    600 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Cantorial Charme Florencie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít